Nowe działy - opinie o dostawcach i producentach

Wszelkie sprawy związane z forum i jego działaniem

Nowe działy - opinie o dostawcach i producentach

Postprzez Mirek1 » 02.05.2012, 13:04

Witam
Jestem nieszczęśliwym posiadaczem dwóch elektrowni zakupionych w Electric Wind http://www.electricwind.eu/pl/
Pewnie nie zrobiłbym tego zakupu w tej firmie gdybym wcześniej mógł poczytać jakieś opinie użytkowników sprzedawanego przez nich sprzętu.
Wielu z nas podejmuje decyzje o zakupie, nie ważne czy powodem były względy ekonomiczne, czy hobbystyczne.
Tak czy inaczej jest to spory wydatek i chciałoby się mieć sprzęt sprawny i odpowiedni serwis.
Na rynku pojawiło się masę nieuczciwych sprzedawców, których należałoby unikać

Dział z uwagami na temat kontaktów z różnym sprzedawcami jest naprawdę potrzebny
Nie chodzi mi stworzenie wątku, na którym będą umieszczane niesprawdzone brudy.
Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że bezpodstawne pomówienia mogą zakończyć się w sądzie, forumowicza można przecież zidentyfikować.

umieszczajmy w tym miejscu tylko sprawdzone informacje, zarówno dobre jak i złe, poprzedzając nazwą firmy lub dostawcy.
Może dla udokumentowania, że mamy doświadczenie, zamieszczając małe fotki swoich zestawów.

pozdrawiam

wpis moderacyjny: Pragnę poinformować, iż dziś, tj. 04.05.2012 otrzymaliśmy z firmy Electric Wind (Quanteec Europe Sp. z o.o.) pocztą elektroniczną maila, w którym Firma wnosi o usunięcie 2 postów użytkownika "Mirek1" (z negatywnymi opiniami na temat produktów i usług Firmy) z uwagi na brak pełnego obrazu sytuacji oraz nieprawdziwe informacje które zawarł w swoich wypowiedziach.
Mam nadzieję, iż Firma Electric Wind (Quanteec Europe Sp. z o.o.) zechce publicznie odnieść się do wypowiedzi użytkownika "Mirek1" by Użytkownicy Forum mieli jasność zaistniałych sytuacji.
Mirek1
 
Posty: 4
Dołączył(a): 02.05.2012, 11:46

Re: Nowe działy - opinie o dostawcach i producentach

Postprzez Waldemar Pachoł » 02.05.2012, 15:27

Pomysł jest bardzo dobry. Jest tylko jeden problem. Otóż niewielu pochwali się publicznie, iż w błoto wyrzucili kilkanaście bądź kilkadziesiąt tysięcy złotych. Spróbujemy "postawić" taki dział.

Zawsze warto zapoznać się Klientami firmy którzy kupili taką elektrownię i poprosić ich o pokazanie rachunku za prąd lub FV za sprzedaż prądu do ZE.
...bo czasami wystarczy rozebrać i dobrze przedmuchać.
Jestem b. rzadko przed monitorem, choć staram się jak mogę - brak czasu. Jeśli szukasz kontaktu bezpośredniego to monitorowany jest tylko mail firmowy.
Avatar użytkownika
Waldemar Pachoł
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.08.2008, 20:49
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowe działy - opinie o dostawcach i producentach

Postprzez Mirek1 » 05.05.2012, 0:39

Electric Wind straszy mnie sądem za zniesławienie (ten wpis), ale nie odpuszczę.
Dzięki Waszemu forum udało mi się skontaktować z innym klientem tej firmy.
Okazało się, że potraktowany został w podobny sposób.
Poczuł się bezradny i odpuścił. Pewnie znajdę innych w podobnej sytuacji.
Zamierzam również ogłosić się na Allegro, tam znajdują klientów.
Jedyną obroną rozproszonych po kraju nabywców, przed nimi i podobnymi sprzedawcami, są takie fora jak Wasze.

Moderatorowi, na potwierdzenie prawdomówności dołączam jeden wątek z korespondencji.
Tylko jeden by nie zanudzić.

pozdrawiam
Mirek1
 
Posty: 4
Dołączył(a): 02.05.2012, 11:46


Powrót do Opinie, sugestie, propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron