Regulamin forum

Regulamin forum, instrukcja zamieszczania zdjęć na forum

Regulamin forum

Postprzez leszek » 17.07.2008, 12:25

REGULAMIN FORUM

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum.

Konta użytkowników nieodwiedzających forum przez okres dłuższy niż 1 rok będą systematycznie usuwane.ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA FORUM:

1. Zanim założysz nowy temat na forum, użyj funkcji szukaj.

2. Staraj się precyzować nazwę tematu i problem, którego dotyczy. Tematy i wypowiedzi niesprecyzowane wylądują w koszu.

3. Staraj się umieszczać tematy w odpowiednich działach. Jeżeli nie jesteś pewien, czy temat powinien się znaleźć w danym dziale, napisz go w dziale "Na każdy temat...", a zostanie on przeniesiony w odpowiednie miejsce.

4. Pisz z zachowaniem zasad pisowni, używaj znaków interpunkcyjnych. Dobrze sformułowane, sensowne, zrozumiałe dla wszystkich pytanie daje większe szanse na uzyskanie odpowiedzi.

5. Zabronione jest umieszczanie linków niezwiązanych z treścią posta lub tematyką forum. Treści pozycjonujące i reklamowe będą usuwane.

Na chwilę obecną to tyle jeśli chodzi o regulamin. Kolejne punkty w regulaminie mogą się pojawić w późniejszym czasie.
Avatar użytkownika
leszek
Administrator
 
Posty: 31
Dołączył(a): 22.12.2007, 16:57
Lokalizacja: Białystok

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron